Project Goede Buren

zaterdag 23 september 2023 13:00 uur
Afhalen overtollige groenten bij Moestuinen De Rijt

Project “Goede Buren”

Dit project is een samenwerking van Moestuinvereniging De Rijt en Wijkcommissie Kerkakkers.
Ongeveer vanaf half juli gaan de tuiniers van de moestuinvereniging hun overtollige groenten, fruit en kruiden beschikbaar stellen voor onze wijkbewoners. De tuiniers zijn blij dat hun overtollige duurzaam geteelde groenten goed terecht komen en de wijkbewoners zijn dankbaar.

Denkt u dat u in aanmerking kunt komen voor de gratis groenten meldt u zich dan aan bij ons! Of weet u iemand of een gezin in onze wijk die de gratis groenten goed kunnen gebruiken geef dit dan door aan ons secretariaat! Onze contactgegevens staan bovenaan deze bladzijde. U ook gewoon een briefje in onze brievenbus doen. 

De geselecteerde wijkbewoners kunnen op zaterdag-ochtenden om 11:00 uur komen voor de groenteverdeling.

Als er daarna nog groenten overblijven zullen we ze bij de poort van de moestuinvereniging De Rijt aan de Le Sage ten Broekstraat 80 neer zetten en kunnen alle andere geïnteresseerde wijkbewoners ze komen halen.

De wijkcommissie is erg blij met deze samenwerking. Onze doelstelling om mensen met elkaar te verbinden, de sociale cohesie, wordt met dit project bereikt. De wijkcommissie is Moestuinvereniging De Rijt dan ook erg dankbaar voor deze samenwerking.

 

 

Laatste Nieuws

zaterdag 2 maart 2024
Japanse Duizendknoop planten ook in Valkenswaard

De Japanse Duizendknoop moet ook in Valkenswaard bestreden worden.

Lees meer...

zaterdag 2 maart 2024
Hulp bij kinderactiviteiten Kerkakkers

Komt u ook even helpen?

Lees meer...

donderdag 18 januari 2024
ons INLOOPHUIS is verhuisd

ons INLOOPHUIS is verhuisd naar het Lunet Wijkcentrum aan de Mgr. Zwijsenstraat 4

Lees meer...

Onze sponsoren

HGeldens .png
Gemeente Valkenswaard logo.png
Speeltuin Geenhoven .png
Hendriks-Keukens.png
Gijsbers-50_jaar.png
Daams Houthandel.png
Rabobank.png
Allround Printing  .png
van Oosten bloemen.png