Gratis Door en Voor thema-avond

woensdag 11 september 2024 18:45 uur
Wandeling door de Valkenswaards natuur

"Door & Voor" Er wordt een lezing of workshop gehouden Door iemand uit onze wijk Voor alle buurtbewoners.

Het thema wordt hier bekend gemaakt, en ook op de publicatieborden op het parkeerterrein bij de Nettorama, bij De Biezenrijt, bij het speeltuintje bij de Columbusstraat, bij De Horizon en bij ons inloophuis.

Steeds 2e woensdagavond van de maand.

Toegang is GRATIS, de koffie en thee ook.

Thema 11 september 2024: (start 18:45 uur):  Jaarlijkse avondwandeling door de Valkenswaardse natuur Gaat u ook mee? We lopen ongeveer 1 tot 1,5 uur, dus niet te ver.

We verzamelen om 18.45 uur bij ..............................(info volgt nog) Vandaar vertrekken we om 19.00 uur voor een wandeling rondom .................................. Na afloop is er voor iedereen een gratis kop koffie of thee. 

Waar moet je aan denken? Uiteraard goede schoenen! Insmeren tegen muggen en teken is altijd verstandig. Een zaklamp is ook wel handig, want het wordt alweer wat vroeger donker. Eventueel een paraplu, want ook bij regenweer (als het niet al te erg is) gaat de wandeling gewoon door! Wij hopen natuurlijk op mooi weer en een royale opkomst. Samen maken we er weer een gezellige wandeling van!

Deelname is GRATIS, de koffie en thee ook.

 

Laatste Nieuws

zaterdag 2 maart 2024
Japanse Duizendknoop planten ook in Valkenswaard

De Japanse Duizendknoop moet ook in Valkenswaard bestreden worden.

Lees meer...

zaterdag 2 maart 2024
Hulp bij kinderactiviteiten Kerkakkers

Komt u ook even helpen?

Lees meer...

donderdag 18 januari 2024
ons INLOOPHUIS is verhuisd

ons INLOOPHUIS is verhuisd naar het Lunet Wijkcentrum aan de Mgr. Zwijsenstraat 4

Lees meer...

Onze sponsoren

Speeltuin Geenhoven .png
Allround Printing  .png
Gijsbers-50_jaar.png
Hendriks-Keukens.png
Gemeente Valkenswaard logo.png
van Oosten bloemen.png
HGeldens .png
Rabobank.png
Daams Houthandel.png