Interactieve ochtend bij het DigiTaalhuis

woensdag 11 september 2019 9:45 uur

DigiTaalhuis
Iedereen in Nederland moet kunnen lezen, schrijven, rekenen en omgaan met een computer. Daarom hebben we onze krachten gebundeld en bestaat sinds bijna 1 jaar DigiTaalhuis Cranendonck en DigiTaalhuis Valkenswaard. Samen maken we ons sterk om laaggeletterdheid in beide gemeenten te bestrijden.

Interactieve ochtend!
Op woensdag 11 september, tijdens de Week van de Alfabetisering, organiseren we een interactieve ochtend met een vleugje theater en mooie ontmoetingen. Deze ochtend willen we verbindingen leggen en nieuwe samenwerkingen creëren. We nodigen u graag uit om aanwezig te zijn en deel te nemen! De ochtend vindt plaats in Bibliotheek Valkenswaard, van 09.45 uur tot ongeveer 11.45 uur.

Bent u er ook bij?
Noteer de datum alvast in uw agenda! Stuur deze vooraankondiging gerust door, als deze ook voor anderen interessant kan zijn. Dit mag zowel naar organisaties, bedrijven, maar ook vrijwilligers, cursisten, geïnteresseerden of andere belangstellenden.

Wilt u zich (en eventuele gasten) alvast aanmelden? Stuur een e-mail met uw naam (en indien van toepassing organisatie) naar secretariaat@bibliotheekdekempen.nl  o.v.v. DigiTaalhuis publieksactiviteit 11 september.

Graag tot ziens op 11 september!

Namens Stichting Lezen en Schrijven, Cordaad Welzijn, het Ster College, Bibliotheek De Kempen, gemeente Valkenswaard én gemeente Cranendonck.

Macha Mathijssen,
coördinator DigiTaalhuis Valkenswaard en DigiTaalhuis Cranendonck .

Laatste Nieuws

donderdag 5 september 2019
Fruitbomen in onze wijk

Help mee met het ontwerpen van een nieuwe fruitboomgaard in onze wijk

Lees meer...

dinsdag 3 september 2019
Brand in speeltuintje Columbusstraat

Brandweer moet uitrukken voor brandende picknicktafel

Lees meer...

dinsdag 6 augustus 2019
Rabobank Clubsupport sponsoractie weer van start

Heeft u een rekening bij de Rabobank en wilt u ons steunen via de Rabobank Clubsupport actie?

logo Rabobank

Lees meer...

Onze sponsoren

Rabobank.png
Woondecoratie Valkenswaard .png
HGeldens .png
Daams Houthandel.png
Allround Printing  .png
Scooterhuis Valkenswaard .png
Woodville Veldhoven .png
Speeltuin Geenhoven .png
Nefkens.png
logo Praxis.png
Steentjes Valkenswaard .png
Het Goed.png
van der Werff Valkenswaard.png
Fitt.png
SNS groot.png
Paralumi.png
Rijnders Valkenswaard.png